Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Ice & snow carting - imprezy zimowe na śniegu

Data : 2010-11-01
quadyquadyquadyquadyquadyquady

Snow karting i ice karting !
Ice karting tylko u nas ! Organizujemy imprezy na terenie całego kraju. Zima ice & snow karting czyli jazda tylnonapedowymi kartami po śniegu, lodzie, zamarniętych stawach latem wystarczy parking pod hotelem do organizacji imprezy. Duża przepustowość, doświadczona kadra i najwyższej klasy sprzęt s legendarnymi silnikami Honda.


Imprezy zimowe szczególnie polecamy na imprezach zimowych. Ice karting łączymy ze skuterami śnieżnymi

Gokarty na imprezach
Dotychczas dostępny tylko w dużych miastach. Od dziś zorganizujemy dla Was bezpieczne wyścigi na terenie całego kraju. Poczuj adrenalinę pokonując bokiem zakręty.

Nasze imprezy organizujemy w formie zawodów, gdzie dzielimy uczestników imprezy na kilkuosobowe tury. Gokarty wyposażone są w system mierzenia czasu dzięki czemu usalimy kolejność na mecie z dokładnością do setnych sekundy.

W trakcie zawodów proponujemy dodatkowo catering oraz połaczenie z naszymi innymi atrakcjami min:

 

  • strzelanie z łuku
  • wiatrówki
  • quady
  • skuter śniezne - zima
  • skutery wodne, riby, kajaki - lato
  • samochody terenowe
  • amfibie 8x8
  • zajęcia linowe
  • i wiele innych

Nasz sprzęt:
Nasze gokarty to specjalnie przygotowane pod kątem imprez integracyjnych pojazdy o jednakowych możliwościach i mocy - nikt więc tutaj nie jest faworyzowany. Każdy z pojazdów wyposażony jest w silnik o pojemności 260 ccm. Przy wadze ok. 56 kg każdy z gokartów rozpędza się do prędkości ponad 60km/h. .

Imprezy cartingowe organzujemy na terenie całego kraju, wystarczy parking hotelowy o powierzchni ok 700-2000m2 o nawierzchni brukowej lub asfaltowej.

Bezpieczeństwo
Zawody kartingowe to bezpieczna konkurencja. O bezpieczeństwo zawodów dbają nasi doświadczeni pracownicy, a dodatkowymi zabezpieczeniami są między innymi zwiększającymi komfort zabawy są:

    kaski dla wszystkich uczestników,
    elastyczne bandy
    opaski gumowe na krawędziach gokartów,
    system zdalnego odcięcia zapłonu.
 

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie