Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Iceboarding, snowkiting na imprezy firmowe - Polska i zagranica

Data : 2011-09-20
quadyquady

Nie warto nudzić się zimą! To dobra okazja, aby wykorzystać czas na aktywny wypoczynek. Zapraszamy na wycieczki skuterami śnieżnymi połączone z zabawą na śniegu i lodzie.


Snowkiting
to zimowa odmiana kitesurfingu. Jest to dyscyplina dość nowa i szybko rozwijająca się. Świetna gratka dla osób, które próbowały już swoich sił na snowboardzie lub kitesurfingu. Wiatr, otwarta przestrzeń pokryta śniegiem lub lodem, latawiec i deska to niezbędne elementy do uprawiania tego sportu.

Dla miłośników żagla zamiast latawca proponujemy natomiast iceboarding - zimową odmianę windsurfingu.


Wyjazdy organizujemy najczęściej w okolicach jezior i terenów wyżynno-górskich, które oprócz swojego uroku dają możliwość poszerzania umiejętności o skoki, zwroty i różne tricki.

Snowkiting i iceboarding uprawiane z należytą ostrożnością są sportem bezpiecznym, ale nie można zapominać, że należy on do sportów ekstremalnych.

Uczestnikom gwarantujemy niezapomniane emocje, miło spędzony czas i wrażenia, o których będzie można długo opowiadać.

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie