Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Piwniczna Zdrój najstarsza baza skuterowa w Polsce

Data : 2013-02-04
quady

 

Skutery śnieżne - Nowe bazy SNOWCAT.PL

Specjalnie dla Państwa, przygotowaliśmy ofertę wypraw na skuterach śnieżnych w naszej zimowej bazie Piwniczna - Zdrój. Tylko u nas najnowsze modele 2013 skuterów Arctic Cat m8 i T570. Oferujemy ciekawe tereny, nowy sprzęt, atrakcyjne ceny i miłą atmosferę.

 

Piwniczna to wymarzone miejsce do spedzenia tam kazdej wolnej chwili...

Jest to idealna okazja do zabawy oraz oderwania sie od codzienności oraz rutynowych obowiązków, które niejednokrotnie pochłaniaja cały nasz czas...

Wybierając sie na przejażdżke skuterem śnieżnym w okolice Piwnicznej, mamy okazję także do zwiedzenia tego urokliwego miejsca. W Piwnicznej czeka na Was wiele atrakcji, od przejażdżek rowerowych, po spływy kajakowe, przejażdżki samochodami terenowymi, quadami i skuterami śnieżnymi. Te, oststnie w okresie zimowym dostarcza wielu niezapomnianych emocji.

Wysokiej klasy sprzęt w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą instruktorską, gwarantuje realizację programu na bardzo wysokim poziomie.  

Dla osób lubiących dużą dawkę adrenaliny oraz jazdę połączoną z konkurencjami sprawnościowymi, proponujemy śnieżny Off Road. Będzie to okazja do sprawdzenia się w trudnych sytuacjach, oraz przezwyciężenia własnych lęków i obaw.

 

Jeśli nie Piwniczna to: Wierchomla, Muszyna, Tylicz, Krościenko, Szczawnica, Krynica Zdrój ( Słotwiny i Jaworzyna Krynicka )

 

Mapka dojazdu do naszej bazy w Piwniczna Zdrój


a

Cennik wynajmu skuterów śnieżnych na godziny 

 

Ilość godzin 1 godzina 2 do 3 godzin powyżej 4h
1 skuter śnieżny / godzina 250,00 zł /1h
240,00 zł /1h
230,00 zł /1h
 Wynajem skutera powyżej 24h
 24h skutery sniezne
 48h snowmobile  72h i więcej
 kaucja zwrotna 3000 zł wyozyczalnia skuterow snieznych  1500,00 zł /24h  1350,00 zł /24h
 1200,00 zł /24h
 

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie