Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Skutery śnieżne - wycieczki dla rodzin i osób indywidualnych

Data : 2011-09-08
quadyquadyquadyquady

Skutery śnieżne to super zabawa dla osób indywidualnych, rodzin oraz jako element imprez integracyjnych.     

W naszej ofercie imprezy krajowe i zagraniczne. Najbardziej polecamy wyjazdy na skutery śnieżne do Rumunii, Finlandii, Norwegii, Szwecji, na Ukrainę oraz jedno i kilkudniowe wyprawy w Polsce na Mazurach oraz pięknych malowniczych górach.

 

Nasze wycieczki skuterami śnieżnymi najczęściej organizujemy:

 • Kazimierz Dolny
 • Nałęczów, Kazimierz Dolny, Puławy
 • Lublin
 • Zegrze
 • Jezioro Białe - Okunika,
 • Włodawa
 • Olsztyn
 • Góra Kalwaria
 • Janowiec
 • Zwierzyniec
 • Mazury
 • Krynica Górska
 • Piwniczna
 • Mikołajki, Girzycko i okolice
 • Wierchomla
 • Zakopane
 • Szczyrk
 • inne lokalizcjena terenie kraju z 24h uprzedzeniem
 

Zapraszamy również na wyprawy całodniowe na skuterach śnieżnych i wyprawy weekendowe na skuterami śnieżnymi gdzie zabieramy jedzenie, śpiwory, namioty i 2 dni spędzamy z dala od ludzi pokonując najładniejsze i najciekawsze trasy.

 

 

  WYCIECZKI NA SKUTERACH ŚNIEŻNYCH - KRAJOWE     SNOWMOBILE  POLAND
Wycieczka Snow Trip  Cena: 300 zł/ skuter min. 2 skutery śnieżne 1h lub 500 zł 2h 1 skuter 350 zł 1h  
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Snow Trip to 1 godzinna wycieczka na skuterach snieżnych. Wyjazd z bazy w Kazimierzu, uczestnicy otrzymują skutery, którymi razem z instruktorem wyjadą na godzinną wyprawę. Trasa poprowadzona będzie pieknymi wąwozami, po leśnych ścieżkach z pięknymi widokami na Wisłę i zamek w Janowcu. Osoby które poszukuja większej przygody szczególnie polecamy 3 godzinny wyjazd Snow Fun.

Dostępność: Kazimierz Dolny

Termin: start w każdą pełną godzinę od pierwszego śniegu

 Wycieczka Snow  Fun  - snow mobile                               Cena: 750 zł  / skuter śnieżny 2 os.      3h
 quady nałęczów wyprawy quadami

Snow Fun - 3 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych po najpiękniejszych trasach, z instruktorami FunSail. Start z naszej bazy - uczestnicy otrzymają kaski oraz dwuosobowy snowmobile , którym wraz z instruktorem zobaczą najpiekniejsze zakątki. Trasa wyprawy to piękne widokowe tereny, atrakcyjne do jazdy na skuterach - lasy, wąwozy, rzeki, zajazdy i podjazdy. Wycieczka skierowana takze do osób początkujących, które po raz pierwszy będą miały okazje prowadzic snowmobile. W trakcie wycieczki zrobimy przerwę na gorący poczęstunek przy ognisku lub restauracji.

Dostępność: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Roztocze, j. Białe, Zegrze, Mazury, Wierchomla, Piwniczna, skutery lublin

Termin: start w każdą pełną godzinę od pierwszego śniegu

 Wycieczka skutery śnieżne– Snow Night   Cena: 750 zł  / snowmobile 2 os       3h  
quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Snow Tours by Night to 3 godzinna nocna wyprawa na skuterach śnieżnych. Rozpoczynamy z naszej bazy w godzinach wieczornych - uczestnicy otrzymają niezbedny sprzęt oraz dwuosobowy skuter Arctic cat, którym pod opieką instruktora wyjadą na nocną wyprawę. W połowie wycieczki przewidziana jest gorąca herbatka i poczęstunek przy ognisku. Grupy na wycieczki nocne skuterami nie mogą przekraczać 6 skuterow na 1 instruktora

Dostępność: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Roztocze, j. Białe, Zegrze, Mazury, Wierchomla, Piwniczna

Termin:  od pierwszego śniegu

Wycieczka Snowmobile Extreme  - snowmobiles                  Cena: 900 zł / skuter 2 os.          3h
 wyprawy quadami naleczow

Snow Extreme to extremalna wycieczka po offroadowych trasach, wyprawa dla osób, które bardzo dobrze radza sobie w terenie. Extreme to 3 godzinna wyprawa na skuterach, w otoczeniu lasów, dolin i pięknych widoków. Trasa wyprawy przebiegać będzie w trudnym terenie - wąwozy, potoki, rzeki, błoto, które to będą stanowiły większość trasy. Miejsca te wypełnione są skałami, wielkimi głazami, co niejednokrotnie wymaga udrożnienia przejazdu. W połowie wycieczki zaprosimy uczestników na gorący poczęstunek.

Dostępność: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Roztocze, j. Białe, Zegrze, Mazury, Wierchomla, Piwniczna

Termin: od pierwszego śniegu

 Wycieczka skuterem śnieżnym Snow Extra Cena: 1300 zl / snowmobile 2 os 6h-9h
 kazimierz dolny naleczow quady

Snow Extra to 6 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych po malowniczych trasach, z instruktorami FunSail - impreza Extra to dwa razy dluzsza wycieczka w super cenie. Start z bazy FunSail - uczestnicy otrzymają kaski oraz dwuosobowy skuter  którym pod opieką instruktora wyjadą na atrakcyjna wycieczkę. Snow Extra to impreza dwukrotnie dłuższa od Snow Fun. Trasa wyprawy przebiegać będzie po bardzo urozmaiconym terenie.

Dostępność: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Roztocze, j. Białe, Zegrze, Mazury, Wierchomla, Piwniczna

Termin:  od pierwszego śniegu

 Wycieczka skuterami śnieżnymi – Snow Aqua Slowacja       Cena: 1200 zł  / skuter 2 os.     5h
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalniaquady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Snow Aqua - 5 godzinna wycieczka na skuterach śnieżnych z Zakopanego lub Piwnicznej na Słowację - trasa biegnie przez górzyste tereny. 2 godzinna przerwa na odpoczynek w schronisku górskim. Po odpoczynku przyjdzie czas na dobry obiad i powrót skuterami do Zakopanego lub Piwniczna Zdrój. Trasa powrotna zajmie nam 2 godziny. Wycieczka na Słowację jest doskonałą przygodą w bardzo atrakcyjnym terenie, konieczne paszporty lub dowody osobiste. Cena nie obejmuje obiadu na Slowacji.

 Wycieczka Power Snow Day  Cena: 1000 zł / powyżej 2 skuterów (skuter 2 os)  7h
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Snow Day - to całodzienna wyprawa na skuterach śnieżnych, podczas której odwiedzimy wiele zakątków Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Wycieczka przewiduje 7 godzinną trasę, gdzie pokonamy kilkadziesiąt kilometrów. Trasa wycieczki przebiegać będzie od Kazimierz Dolnego poprzez Janowiec, Bochotnicę, Rąblów do Nałeczowa i powrót przez lasy w kierunku Kazimierz Dolny. Start przewidziany na godzinę 10.00, powrót około godziny 18.00. Podczas wycieczki zapewniamy opiekę instruktora, kaski oraz dwa ciepłe posiłki (ognisko oraz ciepły posiłkiek w leśniczówce)

 Arctic Cat weekend - dwudniowa wyprawa skuterami                Cena: 1850 zŁ  48h
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Wyprawa skuterami snieżnymi. Podczas wyprawy 2-dniowej pokonamy trasę ok 80-130 km. Teren bardzo urozmaicony - od pięknych widokowo tras, przez wąwozy. Czekają nas przeprawy przez rzeki i strumienie. Nocleg w  leśniczówce. Super propozycja dla rodzin, na wieczory kawalerskie czy prezent dla bliskiej osoby. Skuter 2 osobowy. Czeka na Was ok 7 godzin jazdy każdego dnia.  

Dostępność: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Roztocze, j. Białe, Zegrze, Mazury, Wierchomla, Piwniczna- cała Polska, Ukraina

Termin: od pierwszego śniegu

Wycieczka skuterami dla rodzin i dzieci        Cena: 450 zł za 1 skuter 3 osobowy 2h
 kazimerz dolny quady naleczow

Wycieczka na skuterac śnieżnych dla rodzin i ich pociech. Trasa łatwa. Skutery 2 osobowe lub 1 osobowe dla dzieci. Wycieczka 2h charakteryzująca się częstszymi postojami i pięknymi widokami. 

 

Dostępność - skutery śnieżne: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Roztocze, j. Białe, Zegrze, Mazury, Wierchomla, Piwniczna

 

Termin: start o każdej pełnej godzinie od pierwszego śniegu

 

Dwudniowa wycieczka skuterami śnieżnymi                                                 Cena: 1850 zł 2 dni
 dwudniowe wycieczki skuterami śnieznymi w Polsce

Dwudniowa wycieczka skuterami śnieżnymi, podczas której proponujemy przejazd urozmaiconymi terenami górzystymi w okolicach Zakopanego oraz w Beskidzie Sądeckim. Trasy wiodą pośród dolin i lasów, dzięki czemu nieustannie towarzyszą nam malownicze widoki. Proponowane tereny to jedne z najpiękniejszych miejsc w Polsce zimą.Warto zabrac ze soba aparat.

W czasie wyprawy przerwy na posiłek i herbatę, wieczorem ognisko z kiełbaskami.

 

Termin: od pierwszego śniegu. 

  Snowmobile kids - Snowkids - skutery śnieżne dla dzieci                                 5 min - 30 zł
   

Snowkids - to 30 minutowy przejazd skuterem śnieżnym po specjalnie do tego wyznaczonym torze dla dzieci. Tor bardzo bezpieczny. Dysponujemy skuterami dla małych dzieci. Jazda na skuterze śnieżnym dla dzieci od 5 roku życia. Pod opieka instruktora zapewniamy 100% bezpieczeństwa.Trasa przejazdu to piękne lasy oraz wąwozy w scenerii zimowej wygladają bajecznie.

 

Termin: od pierwszego śniegu

  Mazury zimą - skutery śnieżne Mazury
   

 Bezkresne, zasypane śniegiem Mazury to wymarzone miejsce dla wspaniałych wypraw na skuterach śnieżnych, które zawiozą Cię na najbardziej obfite, skute lodem łowiska.Nasza kadra instruktorska to ludzie doskonale wyszkoleni. Z nami będziesz bezpieczny. W czasie zimowych eskapad na nowo odkryjesz Mazury z nieznanej dotąd perspektywy. Po takiej dawce emocji powrót do Gospody na gorący obfity posiłek będzie kolejnym doznaniem.

 

 

Termin: od pierwszego śniegu

 WYPRAWY NA SKUTERACH ŚNIEŻNYCH  - ZAGRANICZNE
 Ukraina 3 dni                                    Cena za 1 skuter 2300 zł   min. 3 skutery  3 dni
 quady 4x4

Trzydniowa wyprawa skuterami w Ukraińskie Karpaty. Ukraina zaskoczy każdego swym pięknem, dzikością, prostotą ale przedewszystkim gościnnością górali zamieszkującej górskie osady. Podczas 3 dni przejedziemy ok 150 km po górach, przeprawimy sie kilkanaście razy przez rzeki i strumienie.

Noclegi w pensjonatach wysoko w górach przy potokach górskich. 

 

Termin: od pierwszego śniegu

 Rumunia 4 dni  - snowmobile                                Cena za 1 skuter 2500 zł  min - 3 skutery 3 dni
 wyprawy quadani rumunia, ukraina

Trzy dniowa wyprawa skuterami w Rumuńskie Karpaty. Rumunia pozostanie na długo w Waszej pamięci, porazi Cię pięknem, dzikością oraz niesamowitą przyrodą. Podczas 3 dni przejedziemy ok 120-160 km po górach, przeprawimy sie kilkanaście razy przez rzeki i strumienie. Noclegi w hotelach lub pensjonatach. W planie Transalpina, Transfogarska - trasy łączą najwyższe szczyty Karpat. Niesamowite widok!

 

Termin: od pierwszego śniegu

Szwecja 7 dni                                                                                 
 wyprawy na quadach

Siedmiodniowa wyprawa skuterami snieżnymi. Niesamowita przygoda pośród śniegów i mrozów, w terenie, gdzie łatwiej spotkać renifera niż człowieka... Nasza wyprawa na skuterach śnieżnych dostarczy Ci wielu niezapomnianych wrażeń. Śnieżny off road to wspaniała przygoda! Nie może Cię tam zabraknąć! Zparaszamy na wyprawy skuterami śnieżnymi

 

Termin: od pierwszego śniegu 

Dania 7 dni                                                               
 tunezja quady

Wyprawa na skuterach. Wspaniała przygoda w dzikich rejonach Danii. Wyprawa na skuterach dostarcza niesamowitych wrażeń i niezapomnianych wspomnień. Przeprawa w otoczeniu lasów i malowniczych jezior. 

 

 

Termin: od pierwszego śniegu

Finlandia 7 dni
 finlandia skutery sniezne lublin warszawa wyprawy

Wyprawa do Finlandii. Wyprawa skuterami śnieżnymi to niezapomniane widoki i wspaniała przygoda. Skutery śnieżne zawiozą Cię do wioski świętego Mikołaja, na polarne safari, zobaczysz renifery i psie zaprzęgi. Wyprawa skutery śnieżne z Fun Sail to gwarancja świetnej zabawy.

Możliwość wzięcia udziału w nocnym safari na skuterach śnieżnych.

 

 Termin: od pierwszego śniegu

 

 

OFERTA DLA FIRM NA WYPOŻYCZALNIA SKUTERÓW ŚNIEŻNYCH

WYPOŻYCZALNIA SKUTERÓW ŚNIEŻNYCH - WYNAJEM SKUTERÓW ŚNIEŻNYCH - RENT A SNOWMOBILES POLAND

 

OFERTA WYPOŻYCZENIA SKUTERÓW DEDYKOWANA JEST WYŁĄCZNIE DO FIRM. KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ZAPRASZAMY DO DZIAŁU WYCIECZKI i   WYPRAWY NA SKUTERACH ŚNIEŻNYCH.

 

 

Cennik wynajmu skuterów śnieżnych na godziny 

 

Ilość godzin WYPOZYCZALNIA 1 godzina 2 do 3 godzin powyżej 4h
1 skuter śnieżny / godzina 250,00 zł netto /1h 240,00 zł netto /1h 230,00 zł netto /1h
 Wynajem skutera powyżej 24h
 24h skutery sniezne
 48h snowmobile  72h i więcej
 kaucja zwrotna 3000 zł wypozyczalnia skuterow snieznych  1500,00 zł netto / 24h  1350,00 zł netto / 24h  1200,00 zł netto /24h
 
 
 
Wypożyczalnia skuterów śnieżnych - skuterysniezne.com to gwarancja najlepszego sprzętu marki Arctic Cat. W naszej wypożyczalni skuterów śnieżnych czekają na Was profesjonalni i doświadczeni instruktorzy jazdy na skuterach śnieżnych, najlepsze lokalizacje w kraju i za granicą oraz trasport skuterów w dowolne miejsce. Nasza wypożyczalnia skuterów śnieżnych to atrakcyjne ceny przy zachowaniu wysokiego standardu sprzętu zadowolą każdego !

* podane ceny są cenami netto za wynajem skuterów śnieżnych
* ceny obejmują ubezpieczenie NNW i OC

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty safari na skuterach śnieżnych w miejscowości Kazimierz Dolny, Nałęczów, Mazury, Bieszczady, Lublin, Janowiec oraz na terenie Roztocza.

Zapewniamy szkolenia teoretyczne i praktyczne jazdy na skuterach śnieżnych. Instruktorzy zapoznają wszystkich uczestników z zasadami bezpiecznego poruszania się na skuterach śnieżnych oraz pomogą dopasować odzież ochronną ( kaski, okulary, ochraniacze na buty, a także kurtki, w razie potrzeby również spodnie ochronne ).

Imprezy na skuterach śnieżnych to prawdziwe wyzwanie, niezapomniana przygoda i dobra zabawa.

Kazimierz Dolny imprezy firmowe skutery śnieżne to idealne połączenie.


Proponujemy firmą zajmującym się organizacją imprez integracyjnych, szkoleń, innych, współpracę w zakresie wynajmu naszych skuterów śnieżnych. Proponujemy dogodne warunki współpracy.

wypozyczalnia skuterow snieznych zimowych Skutery śnieżne Warszawa, łódź, lublin kazimierz dolny, nałęczów, zwierzyniec, roztocze,, bialystok, mazury, zegrze, zalew zegrzynski, warszawy snowbobile, ukraina, rumunia, karpaty, bieszczady, tatry, szczyrk, kazimierz dolny skutery sniezne, wirchomla, piwniczna skutery sniezne, krynica gorska skutery sniezne snowmobile, beskid zywiecki, zakopane sniezne skutery, pieniny skutery sniezne, beskid slaski, karpaty, karkonosze, roztocze, skutery sniezne, zwierzyniec, zywiec, wisla, ustron, muszyna, szczawnica, kroscienko, rabka zdroj, skutery sniezne, snowmobile, mikołajki, giżycko, sniezka, kielce, gory swietokrzyskie, nowy targ, nowy sacz, ustrzyki gorne skutery, ustrzyki dolne skutery sniezne, szczawnica, tylicz, zawoja, istebna, tylicz, poronin, bialy dunajec, stary sacz, sniezne skutery snowmobile

 

Zapraszamy do FS wypożyczalnia skuterów śnieżnych  

SKUTERY ŚNIEŻNE - Lublin, Nałęczów, Janowiec, region Roztocze, Kazimierz Dolny imprezy firmowe, snowmobile team building, incentive travel ...

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie