Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Szczawnica - skutery śnieżne

Data : 2013-02-06
quadyquady

 

     Zapraszamy na skutery śnieżne do Szczawnicy. Wyprawy na skuterach organizujemy również w okolicy - Szlachtowa, Tylka, Czarna Woda, Sromowce, Niedzica, Czorsztyn, Krościenko nad Dunajcem, Tylmanowa. Oferujemy najnowsze modele skuterów śnieżnych Arctic Cat T 570 z 2013 roku. Do waszej dyspozycji oddajemy skutery 2 osobowe. Każdą wycieczkę na skuterach prowadzą doświadczeni instruktorzy.

Zapraszamy na wyprawy jedno- i kilkugodzinne połączone z ogniskiem na trasie, jak i wyprawy górskie, kilkudniowe.

 

    Szczawnica kojarzona jest głównie jako miejscowość o charakterze uzdrowiskowym. Znajduje się tu wiele kompleksów wypoczynkowych, pijalni wód oraz salonów odnowy biologicznej. Umiejscowiona jest w dolinie potoku Gracjarka, który jest prawym dopływem Dunajca.

Szczawnica to także wymarzone miejsce do uprawiania sportów zimowych - takich jak jazda na skuterach śnieżnych. Tamtejsze tereny obfitują w różnego rodzaju trasy, przejazdy, podjazdy, trawersy. 

      Zapraszamy na wyprawę skuterami śnieżnymi z firmą Fun Sail. Wysokiej klasy sprzęt w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą instruktorską, gwarantuje realizację programu na bardzo wysokim poziomie. 

Dla osób lubiących dużą dawkę adrenaliny i mających doświadczenie ze skuterami proponujemy górskie skutery Arctic Cat M8. Jazda w pufu, ekstremalne trasy, skoki...

Przekonaj się, że Szczawnica to wyjątkowe miejsce...

Poznaj jej nowe oblicze...

Wybierz się na wyprawę z Fun Sail...

 

ZAPRASZAMY NA WYPRAWY SKUTERAMI ŚNIEŻNYMI 

SZCZAWNICA, CZARNA WODA, TYLKA, SROMOWCE, NIEDZICA, CZORSZTYN, KROŚCIENKO


JEŻDZIMY RÓWNIEŻ PO SŁOWACKIEJ STRONIE:
 

LESNICA, CERVENY, POTOK, MOSTISKO

 

Kiedy zimowa aura opuści już Szczawnicę zapraszamy do udziału w przejażdżkach quadami i samochodami terenowymi. Oferujemy różnego rodzaju wyprawy, przejazdy i szkolenia. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, zapewniamy opiekę wykwalifikowanych instruktorów oraz niezwykle przyjazną atmosferę. 

 

Przejazd Skuterem śnieżnym, może byc także formą prezentu lub nagrody.

Jak to działa?....Wejdź w zakładkę Ciekawy Prezent !

Cennik wynajmu skuterów śnieżnych na godziny -Szczawnica i okolice


Ilość godzin 1 godzina 2 do 3 godzin powyżej 4h
1 skuter śnieżny / godzina 250,00 zł netto /1h 240,00 zł netto /1h 210,00 zł netto /1h
 Wynajem skutera powyżej 24h
 24h  48h  72h i więcej
 kaucja zwrotna 3000 zł  1500,00 zł netto / 24h  1350,00 zł netto / 24h  1200,00 zł netto /24h
RABATY DLA GRUP !!!

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych Szczawnica - skuterysniezne.com to gwarancja najlepszego sprzętu marki Arctic Cat. W naszej wypożyczalni skuterów śnieżnych czekają na Was profesjonalni i doświadczeni instruktorzy jazdy na skuterach śnieżnych, najlepsze lokalizacje w kraju i za granicą oraz trasport skuterów w dowolne miejsce. Nasza wypożyczalnia skuterów śnieżnych to atrakcyjne ceny przy zachowaniu wysokiego standardu sprzętu zadowolą każdego !

* podane ceny są cenami netto za wynajem skuterów śnieżnych
* ceny obejmują ubezpieczenie NNW i OC

Zapraszamy na lato do naszej wypożyczalni quadów Szczawnica www.quady4x4.com i wypożyczalnia samochodów terenowych Szczawnica Land Rover www.imprezy4x4.pl 

 

www.skuterysniezne.com wypożyczalnia skuterów śnieżnych - snowmobile, imprezy integracyjne dla firm wycieczki skuterami śnieżnymi Szczawnica.

Proponujemy firmą zajmującym się organizacją imprez integracyjnych, szkoleń, innych, współpracę w zakresie wynajmu naszych skuterów śnieżnych. Proponujemy dogodne warunki współpracy.

 

  WYCIECZKI NA SKUTERACH ŚNIEŻNYCH - KRAJOWE     SNOWMOBILE  POLAND
Wycieczka Snow Trip  Cena: 250 zł/ skuter min. 2 skutery śnieżne 1h lub 500 zł 2h 1 skuter 300 zł 1h  
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Snow Trip to 1 godzinna wycieczka na skuterach snieżnych. Po krótkim szkoleniu wyjazd z bazy, uczestnicy otrzymują skutery, którymi razem z instruktorem pojadą na godzinną wyprawę. Trasa prowadzi przez malownicze szczyty gór, punkty widokowe, leśne ścieżki. Idealna wyprawa dla rodzin i osób chcących spróbować swoich sił po raz pierwszy. Osoby, które poszukują większej przygody polecamy szczególnie 3 godzinny wyjazd Snow Fun.

Dostępność: Szczawnica, Szlachtowa, Tylka, Czarna Woda, Sromowce, Niedzica, Czorsztyn, Krościenko nad Duynajcem, Tymanowa

Termin: start w każdą pełną godzinę od pierwszego śniegu

 Wycieczka Snow Fun                                 Cena: 750 zł  / skuter śnieżny 2 os.      3h
 quady nałęczów wyprawy quadami

Snow Fun- 3 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych po najpiękniejszych trasach z instruktorami FunSail. Start z naszej bazy - uczestnicy otrzymają kaski oraz dwuosobowy snowmobile, którym wraz z instruktorem zobaczą najciekawsze zakątki. Trasa urozmaicona od początkowo łatwej, widokowej do średnio-trudnej z możliwością modyfikacji przejazdu w zależności od umiejętności uczestników. Wyprawy to atrakcyjne do jazdy na skuterach - lasy, doliny, potoki, zjazdy i podjazdy. W trakcie wycieczki zrobimy przerwę na gorącą herbatę na szczycie z panoramą Beskidów.

Dostępność:  Szczawnica, Szlachtowa, Tylka, Czarna Woda, Sromowce, Niedzica, Czorsztyn, Krościenko nad Duynajcem, Tymanowa

Termin: start w każdą pełną godzinę od pierwszego śniegu

 Wycieczka skutery śnieżne– Snow Night   Cena: 750 zł  / snowmobile 2 os       3h  
quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Snow Night to 3 godzinna nocna wyprawa na skuterach śnieżnych. Rozpoczynamy z naszej bazy w godzinach wieczornych - uczestnicy otrzymają niezbędny sprzęt oraz dwuosobowy skuter Arctic Cat, którym pod opieką instruktora wyjadą na nocną wyprawę. W połowie wycieczki przewidziana jest gorąca herbatka i poczęstunek przy ognisku. Grupy na wycieczki nocne skuterami nie mogą przekraczać 5 skuterów na 1 instruktora.

 Dostępność: Szczawnica, Szlachtowa, Tylka, Czarna Woda, Sromowce, Niedzica, Czorsztyn, Krościenko nad Duynajcem, Tymanowa

Termin: od pierwszego śniegu

Wycieczka Snowmobile Extreme                        Cena: 900 zł / skuter 2 os.    3h
 wyprawy quadami naleczow

Snow Extreme to extremalna wycieczka po offroadowych trasach, wyprawa dla osób, które bardzo dobrze radzą sobie w terenie. Extreme to 3 godzinna wyprawa na skuterach, w otoczeniu lasów, dolin i pięknych widoków. Trasa wyprawy przebiegać będzie w trudnym terenie - wąwozy, przełęcze, zamarzniete potoki, które będą stanowiły większość trasy. Miejsca te wypełnione są skałami, co niejednokrotnie wymaga udrożnienia przejazdu. W połowie wycieczki zaprosimy uczestników na gorący poczęstunek.

Dostępność: Szczawnica, Szlachtowa, Tylka, Czarna Woda, Sromowce, Niedzica, Czorsztyn, Krościenko nad Duynajcem, Tymanowa

Termin: od pierwszego śniegu

 Wycieczka skuterem śnieżnym Snow Extra Cena: 1300 zł / snowmobile 2 os  6h-9h
 kazimierz dolny naleczow quady

Snow Extra to 6 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych po malowniczych trasach, z instruktorami FunSail - impreza Extra to dwa razy dłuższa wycieczka w super cenie. Start z bazy FunSail - uczestnicy otrzymają kaski oraz dwuosobowy skuter, którym pod opieką instruktora wyjadą na atrakcyjna wycieczkę. Duża dawka adrenaliny, szlak prowadzi przez najwyższe szczyty Beskidów, wjeżdzamy na wysokość ok 1000 m npm, poruszamy sie po polskiej i słowackiej stronie gór.

Dostępność: Szczawnica, Szlachtowa, Tylka, Czarna Woda, Sromowce, Niedzica, Czorsztyn, Krościenko nad Duynajcem, Tymanowa.

Termin:  od pierwszego śniegu

 Wycieczka skuterami– Snow Aqua Slowacja       Cena: 1200 zł  / skuter 2 os.     5h
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalniaquady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Snow Aqua - 5 godzinna wycieczka na skuterach śnieżnych z naszej bazy na Słowację - trasa biegnie przez górzyste tereny. 2 godzinna przerwa na odpoczynek w schronisku górskim. Po odpoczynku przyjdzie czas na dobry obiad i powrót skuterami pasmem gór bezpośrednio na bazy. Trasa powrotna zajmie nam 2 godziny. Wycieczka na Słowację jest doskonałą przygodą w bardzo atrakcyjnym terenie. Cena nie obejmuje obiadu na Słowacji.

Dostępność: Szczawnica, Szlachtowa, Tylka, Czarna Woda, Sromowce, Niedzica, Czorsztyn, Krościenko nad Duynajcem, Tymanowa

 Wycieczka Power Snow Day  Cena: 1000 zł / powyżej 2 skuterów (skuter 2 os)  7h
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Snow Day - to całodzienna wyprawa na skuterach śnieżnych, podczas której odwiedzimy wiele zakątków Beskidów. Wycieczka przewiduje 7 godzinną trasę, gdzie pokonamy kilkadziesiąt kilometrów. Start przewidziany na godzinę 10.00, powrót około godziny 18.00. Podczas wycieczki zapewniamy opiekę instruktora, kaski oraz dwa ciepłe posiłki (ognisko oraz ciepły posiłek w leśniczówce). Trasa głównie leśna z przejazdem przez przełęcze, sporo podjazdów i trawersów. Polecana dla osób, którym nie straszne są całodniowe zimowe szaleństwa.

Dostępność: Szczawnica, Szlachtowa, Tylka, Czarna Woda, Sromowce, Niedzica, Czorsztyn, Krościenko nad Duynajcem, Tymanowa

 Arctic Cat weekend - dwudniowa wyprawa skuterami                Cena: 1850 zŁ  48h
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Snow Weekend- Wyprawa skuterami śnieżnymi. Podczas wyprawy 2-dniowej pokonamy trasę ok 80-130 km. Teren bardzo urozmaicony - od pięknych widokowo tras, przez wąwozy, doliny. Czekają nas przeprawy przez rzeki i strumienie. Nocleg w  leśniczówce. Super propozycja dla rodzin, na wieczory kawalerskie czy prezent dla bliskiej osoby. Skuter 2 osobowy. Czeka na Was ok 7 godzin jazdy każdego dnia.  

Dostępność: Szczawnica, Szlachtowa, Tylka, Czarna Woda, Sromowce, Niedzica, Czorsztyn, Krościenko nad Duynajcem, Tymanowa

Termin: od pierwszego śniegu

Wycieczka skuterami dla rodzin i dzieci        Cena: 450 zł za 1 skuter  2h
 kazimerz dolny quady naleczow

Wycieczka na skuterach dla rodzin i ich pociech. Trasa łatwa. Skutery 2 osobowe lub 1 osobowe dla dzieci. Wycieczka 2h charakteryzująca się częstszymi postojami i pięknymi widokami. 

Dostępność: Szczawnica, Szlachtowa, Tylka, Czarna Woda, Sromowce, Niedzica, Czorsztyn, Krościenko nad Duynajcem, Tymanowa

Termin: od pierwszego śniegu

 

  Snowmobile kids - Snowkids - skutery dla dzieci                                 5 min - 30 zł
   

Snowkids - to 30 minutowy przejazd skuterem śnieżnym po specjalnie do tego wyznaczonym torze dla dzieci. Tor bardzo bezpieczny. Dysponujemy skuterami dla małych dzieci. Jazda na skuterze śnieżnym dla dzieci od 5 roku życia. Pod opieka instruktora zapewniamy 100% bezpieczeństwa. Trasa przejazdu to piękne lasy oraz wąwozy w scenerii zimowej wygladają bajecznie.

Termin: od pierwszego śniegu

 WYPRAWY NA SKUTERACH ŚNIEŻNYCH  - ZAGRANICZNE
 Ukraina 3 dni                                    Cena za 1 skuter 2300 zł   min. 3 skutery  3 dni
 quady 4x4

Trzydniowa wyprawa skuterami w Ukraińskie Karpaty. Ukraina zaskoczy każdego swym pięknem, dzikością, prostotą ale przedewszystkim gościnnością górali zamieszkującej górskie osady. Podczas 3 dni przejedziemy ok 150 km po górach, przeprawimy sie kilkanaście razy przez rzeki i strumienie.

Noclegi w pensjonatach wysoko w górach przy potokach górskich. 

 

Termin: od pierwszego śniegu

 Rumunia 4 dni                                  Cena za 1 skuter 2500 zł  min - 3 skutery 3 dni
 wyprawy quadani rumunia, ukraina

Trzy dniowa wyprawa skuterami w Rumuńskie Karpaty. Rumunia pozostanie na długo w Waszej pamięci, porazi Cię pięknem, dzikością oraz niesamowitą przyrodą. Podczas 3 dni przejedziemy ok 120-160 km po górach, przeprawimy sie kilkanaście razy przez rzeki i strumienie. Noclegi w hotelach lub pensjonatach. W planie Transalpina, Transfogarska - trasy łączą najwyższe szczyty Karpat. Niesamowite widok!

 

Termin: od pierwszego śniegu

Szwecja 7 dni                                                                                 
 wyprawy na quadach

Siedmiodniowa wyprawa skuterami snieżnymi. Niesamowita przygoda pośród śniegów i mrozów, w terenie, gdzie łatwiej spotkać renifera niż człowieka... Nasza wyprawa na skuterach śnieżnych dostarczy Ci wielu niezapomnianych wrażeń. Śnieżny off road to wspaniała przygoda! Nie może Cię tam zabraknąć! Zparaszamy na wyprawy skuterami śnieżnymi

 

Termin: od pierwszego śniegu 

Dania 7 dni                                                               
 tunezja quady

Wyprawa na skuterach. Wspaniała przygoda w dzikich rejonach Danii. Wyprawa na skuterach dostarcza niesamowitych wrażeń i niezapomnianych wspomnień. Przeprawa w otoczeniu lasów i malowniczych jezior. 

 

 

Termin: od pierwszego śniegu

Finlandia 7 dni
 finlandia skutery sniezne lublin warszawa wyprawy

Wyprawa do Finlandii. Wyprawa skuterami śnieżnymi to niezapomniane widoki i wspaniała przygoda. Skutery śnieżne zawiozą Cię do wioski świętego Mikołaja, na polarne safari, zobaczysz renifery i psie zaprzęgi. Wyprawa skutery śnieżne z Fun Sail to gwarancja świetnej zabawy.

Możliwość wzięcia udziału w nocnym safari na skuterach śnieżnych.

Termin: od pierwszego śniegu

 


 

 

Organizujemy wyprawy na skuterach na terenie całego kraju: Białka Tatrzańska, Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Witów, Ustrzyki Dolne, Ustrzyki Górne,  Cisna, Czorsztyn, Duszniki Zdrój, Gorlice, Rabka, Zakopane, Nowy Sącz, Muszyna, skutery, Istebna, Iwonicz zdrój, Karpacz, Korbielów, Kowary, Krościenko, Kościelisko, Krynica-Zdrój, Krynica, , Lubawka, Limanowa, Murzasichle, Muszyna, Niedzica, Piwniczna Zdrój, Polanica Zdrój, Poronin, Rembertów, Rytro, Szczawnica, Szczyrk, Szklarska Poręba, Tylicz, Ustroń, Warszawa, Wisła, Zakopane, Wysowa, Kudowa Zdrój, Kazimierz Dolny, skutery śnieżne w górach. Wypożyczalnia skuterów śnieżnych Nowy Targ, rent snowmobile

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie