Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Zakopane - Ice Karting, skutery sniezne

Data : 2012-12-18
quadyquadyquadyquadyquadyquady

 

Zapraszamy na wyprawy skuterami śnieżnymi w miejscowosci Zakopane!

Ekscytujące wycieczki po górach a także skutery śnieżne dla dzieci. Na dłuższy urlop proponujemy zaś modny kurort - Bukovel na Ukrainie. Polska baza w Karpatach, największa stacja narciarska - ponad 50 km rewelacyjnie przygotowanych tras narciarskich, skutery śnieżne, icekarting.

Zakopane polozone jest w powiecie tatrzanskim oddalone o 10 km od Nowego Targu i o 20 km od Bialki Tatrzanskiej. Centrum sportów zimowych - ponad 20 tras i wyciągów narciarskich a do tego świetna miejscówka do wypadów na skuterach śnieżnych, które są tutaj dodatkową atrakcją.

 

WYPOŻYCZALNIA SKUTERÓW ŚNIEŻNYCH ZAKOPANE - WYNAJEM SKUTERÓW ŚNIEŻNYCH ZAKOPANE - RENT A SNOWMOBILES POLAND

 

Wybierz się do Zakopanego, gdzie czeka na Ciebie piękno otaczającej ją fauny i flory. Poznasz niespotykane dotąd tereny, niczym nie skażone przez cywilizację.  

 

Zapraszamy na wyprawę skuterami śnieżnymi z firmą Fun Sail. Wysokiej klasy sprzęt w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą instruktorską, gwarantuje realizację programu na bardzo wysokim poziomie. 

 

ZAPRASZAMY NA WYPRAWY SKUTERAMI SNIEŻNYMI
Zakopane, Białka Tatrzańska, Poronin, Biały Dunajec, Bukowina, Kościelisko, Witów, Nowe Bystre, Biały Dunajec, Małe Ciche, Poronin, Ząb, Murzasichle.

Jazda skuterami śnieżnymi w miejscowosci Zakopane pozwoli oderwać się od szarej codzienności, miejskiej nudy oraz rutyny. To sposób na przeżycie niezwykłej przygody połączonej z obcowaniem z przyrodą -uśpioną pod zaspami białego, puszystego śniegu...

 

Dla osób lubiących dużą dawkę adrenaliny oraz jazdę połączoną z konkurencjami sprawnościowymi, proponujemy śnieżny Off Road. Będzie to okazja do sprawdzenia się w trudnych sytuacjach, oraz przezwyciężenia własnych lęków i obaw.

 

Poznaj nowe oblicze Zakopanego...

Wybierz się na wyprawę z Fun Sail...

 

Kiedy zimowa aura opuści już Zakopane zapraszamy do udziału w przejażdżkach quadami i samochodami terenowymi. Oferujemy różnego rodzaju wyprawy, przejazdy i szkolenia. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, zapewniamy opiekę wykwalifikowanych instruktorów oraz niezwykle przyjazną atmosferę. 

Przejazd Skuterem śnieżnym, może byc także formą prezentu lub nagrody.
Jak to działa?....Wejdź w zakładkę Ciekawy Prezent !

 

 

 

 

 

Cennik wynajmu skuterów śnieżnych na godziny Zakopane i okolice

 

Ilość godzin 1 godzina 2 do 3 godzin powyżej 4h
1 skuter śnieżny / godzina 250,00 zł netto /1h 240,00 zł netto /1h 210,00 zł netto /1h
 Wynajem skutera powyżej 24h
 24h  48h  72h i więcej
 kaucja zwrotna 3000 zł  1500,00 zł netto / 24h  1350,00 zł netto / 24h  1200,00 zł netto /24h
 
 a
a
a
a
a

ORGANIZUJEMY WYPRAWY W OKOLICACH ZAKOPANEGO

KOŚCIELISKO, WITÓW, NOWE BYSTRE, BIAŁY DUNAJEC, MAŁE CICHE, PORONIN, ZĄB, MURZASICHLE !!!!

 

 RABATY DLA GRUP !!!

 
Wypożyczalnia skuterów śnieżnych Zakopane - skuterysniezne.com to gwarancja najlepszego sprzętu marki Arctic Cat. W naszej wypożyczalni skuterów śnieżnych czekają na Was profesjonalni i doświadczeni instruktorzy jazdy na skuterach śnieżnych, najlepsze lokalizacje w kraju i za granicą oraz trasport skuterów w dowolne miejsce. Nasza wypożyczalnia skuterów śnieżnych to atrakcyjne ceny przy zachowaniu wysokiego standardu sprzętu zadowolą każdego !

* podane ceny są cenami netto za wynajem skuterów śnieżnych
* ceny obejmują ubezpieczenie NNW i OC

 

Zapraszamy na lato do naszej wypożyczalnia quadów Zakopane www.quady4x4.com i wypożyczalnia samochodów terenowych Land Rover www.imprezy4x4.pl 

 

www.skuterysniezne.com wypożyczalnia skuterów snieżnych - snowmobile, imprezy integracyjne dla firm wycieczki skuterami śnieżnymi Białka Tatrzańska.

Proponujemy firmą zajmującym się organizacją imprez integracyjnych, szkoleń, innych, współpracę w zakresie wynajmu naszych skuterów śnieżnych. Proponujemy dogodne warunki współpracy.

 

 

 
  WYCIECZKI NA SKUTERACH ŚNIEŻNYCH - KRAJOWE     SNOWMOBILE  POLAND
Wycieczka Snow Trip  Cena: 300 zł/ skuter min. 2 skutery śnieżne 1h lub 500 zł 2h 1 skuter 350 zł 1h  
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Snow Trip to 1 godzinna wycieczka na skuterach snieżnych. Wyjazd z bazy w Kazimierzu, uczestnicy otrzymują skutery, którymi razem z instruktorem wyjadą na godzinną wyprawę. Trasa poprowadzona będzie pieknymi wąwozami, po leśnych ścieżkach z malowniczymi widokami. Osoby które poszukuja większej przygody szczególnie polecamy 3 godzinny wyjazd Snow Fun.

Dostępność: Zakopane, Białka Tatrzańska, Poronin, Biały Dunajec, Bukowina, Kościelisko, Witów, Nowe Bystre, Biały Dunajec, Małe Ciche, Poronin, Ząb, Murzasichle.

Termin: start w każdą pełną godzinę od pierwszego śniegu

 Wycieczka Snow Fun                                 Cena: 750 zł  / skuter śnieżny 2 os.      3h
 quady nałęczów wyprawy quadami

Snow Fun - 3 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych po najpiękniejszych trasach, z instruktorami FunSail. Start z naszej bazy - uczestnicy otrzymają kaski oraz dwuosobowy snowmobile , którym wraz z instruktorem zobaczą najpiekniejsze zakątki. Trasa wyprawy to piękne widokowe tereny, atrakcyjne do jazdy na skuterach - lasy, wąwozy, rzeki, zajazdy i podjazdy. Wycieczka skierowana takze do osób początkujących, które po raz pierwszy będą miały okazje prowadzic snowmobile. W trakcie wycieczki zrobimy przerwę na gorący poczęstunek przy ognisku lub restauracji.

Dostępność: Zakopane, Białka Tatrzańska, Poronin, Biały Dunajec, Bukowina, Kościelisko, Witów, Nowe Bystre, Biały Dunajec, Małe Ciche, Poronin, Ząb, Murzasichle.

Termin: start w każdą pełną godzinę od pierwszego śniegu

 Wycieczka skutery śnieżne– Snow Night   Cena: 750 zł  / snowmobile 2 os       3h  
quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Snow Tours by Night to 3 godzinna nocna wyprawa na skuterach śnieżnych. Rozpoczynamy z naszej bazy w godzinach wieczornych - uczestnicy otrzymają niezbedny sprzęt oraz dwuosobowy skuter Arctic cat, którym pod opieką instruktora wyjadą na nocną wyprawę. W połowie wycieczki przewidziana jest gorąca herbatka i poczęstunek przy ognisku. Grupy na wycieczki nocne skuterami nie mogą przekraczać 6 skuterow na 1 instruktora

Dostępność: Zakopane, Białka Tatrzańska, Poronin, Biały Dunajec, Bukowina, Kościelisko, Witów, Nowe Bystre, Biały Dunajec, Małe Ciche, Poronin, Ząb, Murzasichle.

Termin:  od pierwszego śniegu

Wycieczka Snowmobile Extreme                        Cena: 900 zł / skuter 2 os.          3h
 wyprawy quadami naleczow

Snow Extreme to extremalna wycieczka po offroadowych trasach, wyprawa dla osób, które bardzo dobrze radza sobie w terenie. Extreme to 3 godzinna wyprawa na skuterach, w otoczeniu lasów, dolin i pięknych widoków. Trasa wyprawy przebiegać będzie w trudnym terenie - wąwozy, potoki, rzeki, błoto, które to będą stanowiły większość trasy. Miejsca te wypełnione są skałami, wielkimi głazami, co niejednokrotnie wymaga udrożnienia przejazdu. W połowie wycieczki zaprosimy uczestników na gorący poczęstunek.

Dostępność: Zakopane, Białka Tatrzańska, Poronin, Biały Dunajec, Bukowina, Kościelisko, Witów, Nowe Bystre, Biały Dunajec, Małe Ciche, Poronin, Ząb, Murzasichle.

Termin: od pierwszego śniegu

 Wycieczka skuterem śnieżnym Snow Extra Cena: 1300 zl / snowmobile 2 os 6h-9h
 kazimierz dolny naleczow quady

Snow Extra to 6 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych po malowniczych trasach, z instruktorami FunSail - impreza Extra to dwa razy dluzsza wycieczka w super cenie. Start z bazy FunSail - uczestnicy otrzymają kaski oraz dwuosobowy skuter  którym pod opieką instruktora wyjadą na atrakcyjna wycieczkę. Snow Extra to impreza dwukrotnie dłuższa od Snow Fun. Trasa wyprawy przebiegać będzie po bardzo urozmaiconym terenie.

Dostępność: Zakopane, Białka Tatrzańska, Poronin, Biały Dunajec, Bukowina, Kościelisko, Witów, Nowe Bystre, Biały Dunajec, Małe Ciche, Poronin, Ząb, Murzasichle.

Termin:  od pierwszego śniegu

 Wycieczka skuterami– Snow Aqua Slowacja       Cena: 1200 zł  / skuter 2 os.     5h
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalniaquady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Snow Aqua - 5 godzinna wycieczka na skuterach śnieżnych z Zakopanego lub Piwnicznej na Słowację - trasa biegnie przez górzyste tereny. 2 godzinna przerwa na odpoczynek w schronisku górskim. Po odpoczynku przyjdzie czas na dobry obiad i powrót skuterami do Zakopanego lub Piwniczna Zdrój. Trasa powrotna zajmie nam 2 godziny. Wycieczka na Słowację jest doskonałą przygodą w bardzo atrakcyjnym terenie, konieczne paszporty lub dowody osobiste. Cena nie obejmuje obiadu na Słowacji.

 Wycieczka Power Snow Day  Cena: 1000 zł / powyżej 2 skuterów (skuter 2 os)  7h
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Snow Day - to całodzienna wyprawa na skuterach śnieżnych, podczas której odwiedzimy wiele zakątków Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Wycieczka przewiduje 7 godzinną trasę, gdzie pokonamy kilkadziesiąt kilometrów. Trasa wycieczki przebiegać będzie od Kazimierz Dolnego poprzez Janowiec, Bochotnicę, Rąblów do Nałeczowa i powrót przez lasy w kierunku Kazimierz Dolny. Start przewidziany na godzinę 10.00, powrót około godziny 18.00. Podczas wycieczki zapewniamy opiekę instruktora, kaski oraz dwa ciepłe posiłki (ognisko oraz ciepły posiłkiek w leśniczówce)

 Arctic Cat weekend - dwudniowa wyprawa skuterami                Cena: 1850 zŁ  48h
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Wyprawa skuterami snieżnymi. Podczas wyprawy 2-dniowej pokonamy trasę ok 80-130 km. Teren bardzo urozmaicony - od pięknych widokowo tras, przez wąwozy. Czekają nas przeprawy przez rzeki i strumienie. Nocleg w  leśniczówce. Super propozycja dla rodzin, na wieczory kawalerskie czy prezent dla bliskiej osoby. Skuter 2 osobowy. Czeka na Was ok 7 godzin jazdy każdego dnia.  

Dostępność: Zakopane, Białka Tatrzańska, Poronin, Biały Dunajec, Bukowina, Kościelisko, Witów, Nowe Bystre, Biały Dunajec, Małe Ciche, Poronin, Ząb, Murzasichle.

Termin: od pierwszego śniegu

Wycieczka skuterami dla rodzin i dzieci        Cena: 450 zł za 1 skuter 3 osobowy 2h
 kazimerz dolny quady naleczow

Wycieczka na skuterach dla rodzin i ich pociech. Trasa łatwa. Skutery 2 osobowe lub 1 osobowe dla dzieci. Wycieczka 2h charakteryzująca się częstszymi postojami i pięknymi widokami. 

Dostępność: Zakopane, Białka Tatrzańska, Poronin, Biały Dunajec, Bukowina, Kościelisko, Witów, Nowe Bystre, Biały Dunajec, Małe Ciche, Poronin, Ząb, Murzasichle.

Termin: start o każdej pełnej godzinie od pierwszego śniegu

 

Dwudniowa wycieczka skuterami                                                  Cena: 1850 zł 2 dni
 dwudniowe wycieczki skuterami śnieznymi w Polsce

Dwudniowa wycieczka skuterami, podczas której proponujemy przejazd urozmaiconymi terenami górzystymi w okolicach Zakopanego oraz w Beskidzie Sądeckim. Trasy wiodą pośród dolin i lasów, dzięki czemu nieustannie towarzyszą nam malownicze widoki. Proponowane tereny to jedne z najpiękniejszych miejsc w Polsce zimą.Warto zabrac ze soba aparat.

W czasie wyprawy przerwy na posiłek i herbatę, wieczorem ognisko z kiełbaskami.

Termin: od pierwszego śniegu. 

  Snowmobile kids - Snowkids - skutery dla dzieci                                 5 min - 30 zł
   

Snowkids - to 30 minutowy przejazd skuterem śnieżnym po specjalnie do tego wyznaczonym torze dla dzieci. Tor bardzo bezpieczny. Dysponujemy skuterami dla małych dzieci. Jazda na skuterze śnieżnym dla dzieci od 5 roku życia. Pod opieka instruktora zapewniamy 100% bezpieczeństwa.Trasa przejazdu to piękne lasy oraz wąwozy w scenerii zimowej wygladają bajecznie.

Termin: od pierwszego śniegu

  Mazury zimą - skutery śnieżne Mazury
   

 Bezkresne, zasypane śniegiem Mazury to wymarzone miejsce dla wspaniałych wypraw na skuterach śnieżnych, które zawiozą Cię na najbardziej obfite, skute lodem łowiska.Nasza kadra instruktorska to ludzie doskonale wyszkoleni. Z nami będziesz bezpieczny. W czasie zimowych eskapad na nowo odkryjesz Mazury z nieznanej dotąd perspektywy. Po takiej dawce emocji powrót do Gospody na gorący obfity posiłek będzie kolejnym doznaniem.

Termin: od pierwszego śniegu

 WYPRAWY NA SKUTERACH ŚNIEŻNYCH  - ZAGRANICZNE
 Ukraina 3 dni                                    Cena za 1 skuter 2300 zł   min. 3 skutery  3 dni
 quady 4x4

Trzydniowa wyprawa skuterami w Ukraińskie Karpaty. Ukraina zaskoczy każdego swym pięknem, dzikością, prostotą ale przedewszystkim gościnnością górali zamieszkującej górskie osady. Podczas 3 dni przejedziemy ok 150 km po górach, przeprawimy sie kilkanaście razy przez rzeki i strumienie.

Noclegi w pensjonatach wysoko w górach przy potokach górskich. 

Termin: od pierwszego śniegu

 Rumunia 4 dni                                  Cena za 1 skuter 2500 zł  min - 3 skutery 3 dni
 wyprawy quadani rumunia, ukraina

Trzy dniowa wyprawa skuterami w Rumuńskie Karpaty. Rumunia pozostanie na długo w Waszej pamięci, porazi Cię pięknem, dzikością oraz niesamowitą przyrodą. Podczas 3 dni przejedziemy ok 120-160 km po górach, przeprawimy sie kilkanaście razy przez rzeki i strumienie. Noclegi w hotelach lub pensjonatach. W planie Transalpina, Transfogarska - trasy łączą najwyższe szczyty Karpat. Niesamowite widok!

Termin: od pierwszego śniegu

Szwecja 7 dni                                                                                 
 wyprawy na quadach

Siedmiodniowa wyprawa skuterami snieżnymi. Niesamowita przygoda pośród śniegów i mrozów, w terenie, gdzie łatwiej spotkać renifera niż człowieka... Nasza wyprawa na skuterach śnieżnych dostarczy Ci wielu niezapomnianych wrażeń. Śnieżny off road to wspaniała przygoda! Nie może Cię tam zabraknąć! Zparaszamy na wyprawy skuterami śnieżnymi

Termin: od pierwszego śniegu 

Dania 7 dni                                                               
 tunezja quady

Wyprawa na skuterach. Wspaniała przygoda w dzikich rejonach Danii. Wyprawa na skuterach dostarcza niesamowitych wrażeń i niezapomnianych wspomnień. Przeprawa w otoczeniu lasów i malowniczych jezior. 

Termin: od pierwszego śniegu

Finlandia 7 dni
 finlandia skutery sniezne lublin warszawa wyprawy

Wyprawa do Finlandii. Wyprawa skuterami śnieżnymi to niezapomniane widoki i wspaniała przygoda. Skutery śnieżne zawiozą Cię do wioski świętego Mikołaja, na polarne safari, zobaczysz renifery i psie zaprzęgi. Wyprawa skutery śnieżne z Fun Sail to gwarancja świetnej zabawy.

Możliwość wzięcia udziału w nocnym safari na skuterach śnieżnych.

 

Termin: od pierwszego śniegu

 

Bukovel to natomiast 50 km rewelacyjnie przygotowanych tras narciarskich, ponadto czekają tu skutery śnieżne, icekarting, ponad 1000 obiektów noclegowych, baseny, sauny, sklepy, restauracje, bilard, kręgle, dyskoteki i niespotykana w innych krajach gościnność.

 

 

SKUTERY ŚNIEŻNE - NOWY SPRZĘT 2012 ROK

ICE KARTING

SZKOLENIA NARCIARSKIE

 


Wyprawy na skuterach śnieżnych, pełne adrenaliny zawody ice kartingowe - jazda gokardami z kolcami po lodzie, amfibie, snowtubing, snowrafting, organizacja imprez dla firm.

Zapraszamy wszystkie osoby głodne wrażeń i emocji sportowych do Zakopanego i Bukovel 'a.

 

NAJWIĘKSZA BAZA !!!

 

Dodatkowo zapewniamy bazę noclegową, wyżywienie, transport autokarowy lub samolotowy, transfery do hotelu.

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie