Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

WYPOŻYCZALNIA SKUTERÓW ŚNIEŻNYCH - WYNAJEM SKUTERÓW ŚNIEŻNYCH - RENT A SNOWMOBILES POLAND

Czy kiedykolwiek pomyślałeś, że Mazury zimą nie mają nic do zaoferowania?

Sądzisz, że Mikołajki, Giżycko, Węgorzewo to miejsca atrakcyjne jedynie w sezonie letnim?

Nic bardziej mylnego! Z nami odkryjesz Mazury na nowo!

Zapraszamy na wyprawy skuterami śnieżnymi z Fun Sail. Wysokiej klasy sprzęt w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą instruktorską, gwarantuje niesamowitą mazurską przygodę na skuterach śnieżnych. Spędzając aktywnie czas pośród puszystych śniegów i mrozów, poznasz nieodkryte dotąd zakamarki mazurskich lasów.

Śnieżny off road i wyprawy na skuterach śnieżnych dostarczą niezapomnianych wrażeń, dzięki którym raz na zawsze zapomnisz o zimowej chandrze, a Mazury staną się Twoim ulubionym miejscem także zimowych podróży. Proponujemy przeprawę trasą, łączącą szlaki pełne pięknych widoków, pagórków i dolin. Nie zabraknie również ekstremalnych punktów.

Przekonaj się, że Mazury, to także skutery śnieżne, quady, integracyjne i indywidualne wyprawy 4x4, a nie tylko woda, rejsy i jachty. Poznaj nowe oblicze Krainy Wielkich Jezior pod opieką profesjonalistów.

Skutery śnieżne pozwolą Ci odkryć Mazury, jakich dotąd nie znałeś!

 

 

Cennik wynajmu skuterów śnieżnych na godziny Mazury

 

Ilość godzin 1 godzina 2 do 3 godzin powyżej 4h
1 skuter śnieżny / godzina 380,00 zł/1h
350,00 zł/1h
320,00 zł/1h
 Wynajem skutera powyżej 24h
 24h  48h  72h i więcej
 kaucja zwrotna 3000 zł
 1500,00 zł/ 24h  1350,00 zł/ 24h
 1200,00 zł/24h
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

RABATY DLA GRUP !!!

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych Mazury - skuterysniezne.com to gwarancja najlepszego sprzętu marki Arctic Cat. W naszej wypożyczalni skuterów śnieżnych czekają na Was profesjonalni i doświadczeni instruktorzy jazdy na skuterach śnieżnych, najlepsze lokalizacje w kraju i za granicą oraz trasport skuterów w dowolne miejsce. Nasza wypożyczalnia skuterów śnieżnych to atrakcyjne ceny przy zachowaniu wysokiego standardu sprzętu zadowolą każdego !
 

Zapraszamy na lato do naszej wypożyczalnia quadów Mazury www.quady4x4.com i wypożyczalnia samochodów terenowych Mazury Land Rover www.imprezy4x4.pl 

 

 

 

www.skuterysniezne.com wypożyczalnia skuterów snieżnych - snowmobile, imprezy integracyjne dla firm wycieczki skuterami śnieżnymi Mazury

Proponujemy firmą zajmującym się organizacją imprez integracyjnych, szkoleń, innych, współpracę w zakresie wynajmu naszych skuterów śnieżnych. Proponujemy dogodne warunki współpracy.

 


  WYCIECZKI NA SKUTERACH ŚNIEŻNYCH - KRAJOWE     SNOWMOBILE  POLAND
Wycieczka Snow Trip  Cena: 300 zł/ skuter min. 2 skutery śnieżne 1h lub 500 zł 2h 1 skuter 350 zł 1h  
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Snow Trip to 1 godzinna wycieczka na skuterach snieżnych. Wyjazd z bazy w Kazimierzu, uczestnicy otrzymują skutery, którymi razem z instruktorem wyjadą na godzinną wyprawę. Trasa poprowadzona będzie pieknymi wąwozami, po leśnych ścieżkach z pięknymi widokami. Osoby które poszukuja większej przygody szczególnie polecamy 3 godzinny wyjazd Snow Fun.

Dostępność: Mazury, Leżajsk, Nisko, Stalowa Wola, Łańcut, Jarosław, Mielec, Żołynia, Dębica, Janów Lubelski

Termin: start w każdą pełną godzinę od pierwszego śniegu

 Wycieczka Snow Fun                                 Cena: 750 zł  / skuter śnieżny 2 os.      3h
 quady nałęczów wyprawy quadami

Snow Fun - 3 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych po najpiękniejszych trasach, z instruktorami FunSail. Start z naszej bazy - uczestnicy otrzymają kaski oraz dwuosobowy snowmobile , którym wraz z instruktorem zobaczą najpiekniejsze zakątki. Trasa wyprawy to piękne widokowe tereny, atrakcyjne do jazdy na skuterach - lasy, wąwozy, rzeki, zajazdy i podjazdy. Wycieczka skierowana takze do osób początkujących, które po raz pierwszy będą miały okazje prowadzic snowmobile. W trakcie wycieczki zrobimy przerwę na gorący poczęstunek przy ognisku lub restauracji.

Dostępność: Mazury, Leżajsk, Nisko, Stalowa Wola, Łańcut, Jarosław, Mielec, Żołynia, Dębica, Janów Lubelski

Termin: start w każdą pełną godzinę od pierwszego śniegu

 Wycieczka skutery śnieżne– Snow Night   Cena: 750 zł  / snowmobile 2 os       3h  
quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Snow Tours by Night to 3 godzinna nocna wyprawa na skuterach śnieżnych. Rozpoczynamy z naszej bazy w godzinach wieczornych - uczestnicy otrzymają niezbedny sprzęt oraz dwuosobowy skuter Arctic cat, którym pod opieką instruktora wyjadą na nocną wyprawę. W połowie wycieczki przewidziana jest gorąca herbatka i poczęstunek przy ognisku. Grupy na wycieczki nocne skuterami nie mogą przekraczać 6 skuterow na 1 instruktora

Dostępność: Mazury, Leżajsk, Nisko, Stalowa Wola, Łańcut, Jarosław, Mielec, Żołynia, Dębica, Janów Lubelski

Termin:  od pierwszego śniegu

Wycieczka Snowmobile Extreme                        Cena: 900 zł / skuter 2 os.          3h
 wyprawy quadami naleczow

Snow Extreme to extremalna wycieczka po offroadowych trasach, wyprawa dla osób, które bardzo dobrze radza sobie w terenie. Extreme to 3 godzinna wyprawa na skuterach, w otoczeniu lasów, dolin i pięknych widoków. Trasa wyprawy przebiegać będzie w trudnym terenie - wąwozy, potoki, rzeki, błoto, które to będą stanowiły większość trasy. Miejsca te wypełnione są skałami, wielkimi głazami, co niejednokrotnie wymaga udrożnienia przejazdu. W połowie wycieczki zaprosimy uczestników na gorący poczęstunek.

Dostępność: Mazury, Leżajsk, Nisko, Stalowa Wola, Łańcut, Jarosław, Mielec, Żołynia, Dębica, Janów Lubelski

Termin: od pierwszego śniegu

 Wycieczka skuterem śnieżnym Snow Extra Cena: 1300 zl / snowmobile 2 os 6h-9h
 kazimierz dolny naleczow quady

Snow Extra to 6 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych po malowniczych trasach, z instruktorami FunSail - impreza Extra to dwa razy dluzsza wycieczka w super cenie. Start z bazy FunSail - uczestnicy otrzymają kaski oraz dwuosobowy skuter  którym pod opieką instruktora wyjadą na atrakcyjna wycieczkę. Snow Extra to impreza dwukrotnie dłuższa od Snow Fun. Trasa wyprawy przebiegać będzie po bardzo urozmaiconym terenie.

Dostępność: Mazury, Leżajsk, Nisko, Stalowa Wola, Łańcut, Jarosław, Mielec, Żołynia, Dębica, Janów Lubelski

Termin:  od pierwszego śniegu

 Wycieczka skuterami– Snow Aqua Slowacja       Cena: 1200 zł  / skuter 2 os.     5h
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalniaquady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Snow Aqua - 5 godzinna wycieczka na skuterach śnieżnych z Zakopanego lub Piwnicznej na Słowację - trasa biegnie przez górzyste tereny. 2 godzinna przerwa na odpoczynek w schronisku górskim. Po odpoczynku przyjdzie czas na dobry obiad i powrót skuterami do Zakopanego lub Piwniczna Zdrój. Trasa powrotna zajmie nam 2 godziny. Wycieczka na Słowację jest doskonałą przygodą w bardzo atrakcyjnym terenie, konieczne paszporty lub dowody osobiste. Cena nie obejmuje obiadu na Slowacji.

 Wycieczka Power Snow Day  Cena: 1000 zł / powyżej 2 skuterów (skuter 2 os)  7h
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Snow Day - to całodzienna wyprawa na skuterach śnieżnych, podczas której odwiedzimy wiele zakątków Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Wycieczka przewiduje 7 godzinną trasę, gdzie pokonamy kilkadziesiąt kilometrów. Trasa wycieczki przebiegać będzie od Kazimierz Dolnego poprzez Janowiec, Bochotnicę, Rąblów do Nałeczowa i powrót przez lasy w kierunku Kazimierz Dolny. Start przewidziany na godzinę 10.00, powrót około godziny 18.00. Podczas wycieczki zapewniamy opiekę instruktora, kaski oraz dwa ciepłe posiłki (ognisko oraz ciepły posiłkiek w leśniczówce)

 Arctic Cat weekend - dwudniowa wyprawa skuterami                Cena: 1850 zŁ  48h
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Wyprawa skuterami snieżnymi. Podczas wyprawy 2-dniowej pokonamy trasę ok 80-130 km. Teren bardzo urozmaicony - od pięknych widokowo tras, przez wąwozy. Czekają nas przeprawy przez rzeki i strumienie. Nocleg w  leśniczówce. Super propozycja dla rodzin, na wieczory kawalerskie czy prezent dla bliskiej osoby. Skuter 2 osobowy. Czeka na Was ok 7 godzin jazdy każdego dnia.  

Dostępność: Mazury, Leżajsk, Nisko, Stalowa Wola, Łańcut, Jarosław, Mielec, Żołynia, Dębica, Janów Lubelski

Termin: od pierwszego śniegu

Wycieczka skuterami dla rodzin i dzieci        Cena: 450 zł za 1 skuter 3 osobowy 2h
 kazimerz dolny quady naleczow

Wycieczka na skuterach dla rodzin i ich pociech. Trasa łatwa. Skutery 2 osobowe lub 1 osobowe dla dzieci. Wycieczka 2h charakteryzująca się częstszymi postojami i pięknymi widokami. 

 

Dostępność: Mazury, Leżajsk, Nisko, Stalowa Wola, Łańcut, Jarosław, Mielec, Żołynia, Dębica, Janów Lubelski

 

Termin: start o każdej pełnej godzinie od pierwszego śniegu

 

Dwudniowa wycieczka skuterami                                                  Cena: 1850 zł 2 dni
 dwudniowe wycieczki skuterami śnieznymi w Polsce

Dwudniowa wycieczka skuterami, podczas której proponujemy przejazd urozmaiconymi terenami górzystymi w okolicach Zakopanego oraz w Beskidzie Sądeckim. Trasy wiodą pośród dolin i lasów, dzięki czemu nieustannie towarzyszą nam malownicze widoki. Proponowane tereny to jedne z najpiękniejszych miejsc w Polsce zimą.Warto zabrac ze soba aparat.

W czasie wyprawy przerwy na posiłek i herbatę, wieczorem ognisko z kiełbaskami.

 

Termin: od pierwszego śniegu. 

  Snowmobile kids - Snowkids - skutery dla dzieci                                 5 min - 30 zł
   

Snowkids - to 30 minutowy przejazd skuterem śnieżnym po specjalnie do tego wyznaczonym torze dla dzieci. Tor bardzo bezpieczny. Dysponujemy skuterami dla małych dzieci. Jazda na skuterze śnieżnym dla dzieci od 5 roku życia. Pod opieka instruktora zapewniamy 100% bezpieczeństwa.Trasa przejazdu to piękne lasy oraz wąwozy w scenerii zimowej wygladają bajecznie.

 

Termin: od pierwszego śniegu

  Mazury zimą - skutery śnieżne Mazury
   

 Bezkresne, zasypane śniegiem Mazury to wymarzone miejsce dla wspaniałych wypraw na skuterach śnieżnych, które zawiozą Cię na najbardziej obfite, skute lodem łowiska.Nasza kadra instruktorska to ludzie doskonale wyszkoleni. Z nami będziesz bezpieczny. W czasie zimowych eskapad na nowo odkryjesz Mazury z nieznanej dotąd perspektywy. Po takiej dawce emocji powrót do Gospody na gorący obfity posiłek będzie kolejnym doznaniem.

 

 

Termin: od pierwszego śniegu

 WYPRAWY NA SKUTERACH ŚNIEŻNYCH  - ZAGRANICZNE
 Ukraina 3 dni                                    Cena za 1 skuter 2300 zł   min. 3 skutery  3 dni
 quady 4x4

Trzydniowa wyprawa skuterami w Ukraińskie Karpaty. Ukraina zaskoczy każdego swym pięknem, dzikością, prostotą ale przedewszystkim gościnnością górali zamieszkującej górskie osady. Podczas 3 dni przejedziemy ok 150 km po górach, przeprawimy sie kilkanaście razy przez rzeki i strumienie.

Noclegi w pensjonatach wysoko w górach przy potokach górskich. 

 

Termin: od pierwszego śniegu

 Rumunia 4 dni                                  Cena za 1 skuter 2500 zł  min - 3 skutery 3 dni
 wyprawy quadani rumunia, ukraina

Trzy dniowa wyprawa skuterami w Rumuńskie Karpaty. Rumunia pozostanie na długo w Waszej pamięci, porazi Cię pięknem, dzikością oraz niesamowitą przyrodą. Podczas 3 dni przejedziemy ok 120-160 km po górach, przeprawimy sie kilkanaście razy przez rzeki i strumienie. Noclegi w hotelach lub pensjonatach. W planie Transalpina, Transfogarska - trasy łączą najwyższe szczyty Karpat. Niesamowite widok!

 

Termin: od pierwszego śniegu

Szwecja 7 dni                                                                                 
 wyprawy na quadach

Siedmiodniowa wyprawa skuterami snieżnymi. Niesamowita przygoda pośród śniegów i mrozów, w terenie, gdzie łatwiej spotkać renifera niż człowieka... Nasza wyprawa na skuterach śnieżnych dostarczy Ci wielu niezapomnianych wrażeń. Śnieżny off road to wspaniała przygoda! Nie może Cię tam zabraknąć! Zparaszamy na wyprawy skuterami śnieżnymi

 

Termin: od pierwszego śniegu 

Dania 7 dni                                                               
 tunezja quady

Wyprawa na skuterach. Wspaniała przygoda w dzikich rejonach Danii. Wyprawa na skuterach dostarcza niesamowitych wrażeń i niezapomnianych wspomnień. Przeprawa w otoczeniu lasów i malowniczych jezior. 

 

 

Termin: od pierwszego śniegu

Finlandia 7 dni
 finlandia skutery sniezne lublin warszawa wyprawy

Wyprawa do Finlandii. Wyprawa skuterami śnieżnymi to niezapomniane widoki i wspaniała przygoda. Skutery śnieżne zawiozą Cię do wioski świętego Mikołaja, na polarne safari, zobaczysz renifery i psie zaprzęgi. Wyprawa skutery śnieżne z Fun Sail to gwarancja świetnej zabawy.

Możliwość wzięcia udziału w nocnym safari na skuterach śnieżnych.

 

 Termin: od pierwszego śniegu

 

 

 

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie