Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Imprezy firmowe na lodowisku - nauka jazdy, wyścigi, hokej, curling

Data : 2011-09-20
quadyquady

Pomysł na imprezę firmową dla wszystkich, który nie boją się zimy, śniegu i minusowych temperatur. Zabawa i zawody na lodowisku to wesoła przygoda i możliwość rywalizacji drużynowej.

Zabieramy Was w wybrane miejsce i zapewniamy moc rozrywki.
Dla osób początkujących możemy przeprowadzić naukę jazdy na łyżwach. Z nami już po kilku minutach zaczniesz stawiać pierwsze kroki na lodzie. Dla grup zaawansowanych prowadzimy różnego typu zabawy - wyścigi łyżwiarskie w grupach, gra w hokeja, naukę tańca na lodzie. Ciekawą alternatywą jest także curling. Wszystkie rozgrywki z pewnością pobudzą ducha rywalizacji i zintegrują zespoły.

Chcesz pojeździć na łyżwach latem? Dla nas to nie problem. Skonstuujemy prywatne syntetyczne lodowisko, które nie wymaga wody, prądu i zamrażania.

Imprezy na lodowisku odbywaja sie pod okiem instruktora, który uczy i udziela rad.

Zawody curlingowe - dyscyplina o długiej tradycji, polega na przesuwaniu specjalnych kamieni po lodzie w taki sposób, aby znalazły sie jak najbliżej koła - domu. W zawodach jednocześnie bierze udział dwie drużyny. Zawodnicy staraja się wybić z domu kamienie przeciwników i ustawić tam swoje.

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie