Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Zimowa impreza Deutsche Bank - skutery śnieżne - Piwniczna Zdrój

Data : 2013-03-02
quadyquadyquadyquadyquadyquadyquadyquadyquadyquady

 

     W dniach 27.02-1.03.2013 zorganizowaliśmy 3 - dniowy wyjazd połączony z zabawą na skuterach śnieżnych i biesiadą regionalną dla naszego klienta - Deutsche Bank. Pogoda podczas trwania imprezy była sprzyjająca, świeciło piękne słońce, które wraz z wspaniałą zimową wycieczką na skuterach potęgowało zadowolenie grupy.

     Pierwszego dnia po zakwaterowaniu w hotelu i lunchu grupa została zapoznana z programem wyyjazdu. W naszej bazie na uczestników czekały skutery śnieżne oraz instruktorzy, którzy sprawnie przeprowadzili szkolenie z obsługi skuterów śnieżnych i mogliśmy ruszyć w trasę po beskidzkich szlakach. Każdy z uczestników otrzymał drobny upominek:)

      Goście mieli do dyspozycji skutery śnieżne firmy Arctic Cat. W wyjeździe brało udział 13 osób. Każdy z uczestników miał swój skuter śnieżny. Tego dnia wyprawa trwała 2 godziny na dobry początek oswojenia się ze sprzętem.
Po wyczerpującej jeździe na skuterach wszyscy udali sie na specjalnie przygotowaną grillową biesiadę z typowym regionalnym menu. Dodatkową atrakcją, która umilała czas kolacji była muzyka kapeli góralskiej. Wszyscy bawili się świetnie słuchając opowieści i anegdot, oraz rozkoszując się smacznymi potwrawami.

    Kolejnego dnia po śniadaniu czekała niewyobrażalna dawka adrenaliny i ponad 5 h wyprawy na skuterach śnieżnych. Tego dnia trasa przebiegała po słowackiej części gór, skąd oprócz fantastycznych widoków na szczytu Karpat można było poszaleć na ogromnych przestrzeniach połonin. W przerwie wycieczki był czas na lunch, po którym chęć i zapał grupy była tak wielka, że nie potrafili odmówic sobie dalszej dwugodzinnej jazdy. Wieczorem po wyczerpującym dniu wszyscy udali sie na konferencję połączoną z kolacją bankietową.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dobrą, zimową zabawę!!!

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie