Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Olimpijska rywalizacja

Data : 2013-01-18
quady

 

Zapraszamy na Olimpiade Zimową, organizowaną przez nasza firmę na specjalnie wyznaczonym terenie przystosowanym do takiego typu imprez.

Podczas Olimpijskiego dnia pełnego zmagań Uczestnicy poczują smak rywalizacji. Kto okaże się najlepszy? Kto otrzyma złoty medal i splendor zwycięzcy ???

Całe igrzyska odbywają się pod sztandarem flagi olimpijskiej, która pozwala wczuć się w rolę niesamowitego sportowca który przybywa, by walczyć o olimpijskie złoto.

 

 

W trakcie trwania całej imprezy nie zabraknie oprawy muzycznej zagrzewającej do walki oraz komentatora sportowego, który w profesjonalny sposób będzie opisywał olimpijskie zmagania.

W Olimpiadzie można brać udział drużynowo lub indywidualnie - całość w wesołej atmosferze oraz duchu fair-play. Na każdym ze stanowisk pod okiem wykwalifikowanego instruktora pełniącego rolę sędziego, zmagacie się ze swoimi kolegami z biura lub też rywalizujecie z innym regionem.

Firmowa Olimpiada jest wspaniałym sposobem na sprawdzenie pracowników, ich nastawienia na sukces oraz zdolności do poświęceń. Po wszystkich zmaganiach i trudach jakie włożą w to zawodnicy, następuje podsumowanie wyników. Konferansjer ogłasza wyniki i przystępuje do wręczania nagród. Na trzystopniowe podium stojące na tle flagi olimpijskiej, zapraszane są najlepsze drużyny, następuje wręczenie medali przy charakterystycznej oprawie muzycznej. Po tak wspaniałej zabawie, miło jest powiesić złoty medal lub postawić puchar w widocznym miejscu w biurze. Patrząc na to wyróżnienie po pewnym czasie, można sobie przypomnieć jak doskonale bawiliśmy się na firmowych igrzyskach.

 

KONKURENCJE:

curling,

snowrafting

sztafeta saneczkowa,

 mini hokej

strzelnica

ścianka wspinaczkowa

tor przeszkód

i wiele innych...

 

Curling - dyscyplina o długiej tradycji, polega na przesuwaniu specjalnych kamieni po lodzie w taki sposób, aby znalazły sie jak najbliżej koła - domu. W zawodach jednocześnie bierze udział dwie drużyny. Zawodnicy staraja się wybić z domu kamienie przeciwników i ustawić tam swoje.

 

Snowrafting - idealny sport dla tych fanów białego puchu, którzy są już znudzeni jazdą na nartach czy snowboardzie. Owa dyscyplina jest ciekawą odmianą dla miłośników saneczkarstwa. Różnica polega bowiem na tym, iż ze stoku zjeżdżamy przy pomocy pontonu.Frajda polega na tym, iż sterowanie pontonem jest niezwykle trudne, dlatego wszyscy uczestnicy mają wpływ na ostateczny tor jazdy. Cała zabawa dostarcza niesamowitych wrażeń i jest związana ze sporą dozą adrenaliny.

 

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie