Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się
SNOW ADVENTURE 2011 - Finlandia
Termin: 2011.02.04 - 2011.02.07
Kraj: Finlandia
Kategoria: skutery sniezne
Cena: 8,500 zł/os.
wynajem quadówwynajem quadówwynajem quadówwynajem quadówwynajem quadów

Finlandia położona jest we wschodniej części Półwyspu Skandynawskiego. Graniczy od zachodu ze Szwecją i  Bałtykiem, od północy z Norwegią, a od wschodu z Rosją. Ta malownicza kraina tysiąca jezior i wysp słynie ze swojej dziewiczej przyrody. Prawie 2/3 powierzchni zajmują lasy, w których można spotkać niedźwiedzie, wilki, lisy, łosie i renifery.
Finlandia to idealny kraj dla turystów uwielbiających czynny wypoczynek. Zimą uroki Finlandii można poznać jeżdżąc saniami zaprzężonymi w psy lub renifery, na nartach lub na skuterach śnieżnych. W Finlandii działa ponad 120 ośrodków, w których są wytyczone trasy zjazdowe dla narciarzy i trasy dla miłośników snowboardu. Większość kraju można też poznawać, pływając po zatokach, jeziorach, rzekach i kanałach (na kempingach i w biurach informacji turystycznej można wypożyczyć typową fińską łódź wiosłową).

 

 

 

RAMOWY PROGRAM IMPREZY OPCJA 1: 3150zł

DZIEŃ 1        4.02.2011
Wylot z Polski do Rovaniemi około godziny 14:00. Lądowanie przewidziane jest na godzinę 22:00.
Transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja.

DZIEŃ 2        5.02.2011
Tego dnia odkryjemy prawdziwe oblicze Laponii. Po śniadaniu w hotelu udamy się na przejażdżkę skuterami śnieżnymi. Przemierzając zamarznięte rzeki i zasypane śniegiem lasy, poznamy techniki prowadzenia skuterów śnieżnych. Niezapomniany widok na dolinę zlodowaciałej rzeki, podziwiany ze szczytów gór z pewnością na długo zagości w naszej pamięci. Podczas wyprawy przewidziana jest przerwa na gorące napoje.
Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

DZIEŃ 3        6.02.2011
Śniadanie w hotelu. Dzień wolny do dyspozycji uczestników – możliwość skorzystania z pakietu wycieczek fakulatywnych.
 
DZIEŃ 4        7.02.2011
Wczesne śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie, transfer na lotnisko. Wylot do Polski w godzinach porannych.PROPOZYCJE WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH:
1.WYCIECZKA SKUTERAMI ŚNIEŻNYMI DO WIOSKI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA (235 EUR/OS.)
2.WYCIECZKA DO ŚNIEŻNEGO ZAMKU W KEMI (160 EUR/OS.)
3.WYCIECZKA SKUTERAMI ŚNIEZNYMI NA FARMĘ RENIFERÓW I HUSKY (335 EUR/OS.)
4.WYCIECZKA SKUTERAMI ŚNIEŻNYMI NA FARMĘ HUSKY POŁĄCZONA Z KTÓRKĄ PRZEJAŻDŻKĄ PSIMI ZAPRZĘGAMI (300 EUR/OS.)
5.WYCIECZKA SKUTERAMI ŚNIEŻNYMI NA FARMĘ RENIFERÓW (290 EUR/OS)

 

Cena obejmuje:
zakwaterowanie w hotelu 3* Rantasipi Pohjanhovi
(pokoje dwuosobowe),
wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje),
opiekę przedstawiciela firmy Fun Sail,
opiekę przewodnika anglojęzycznego podczas realizacji atrakcji uwzględnionych w programie,
wynajem skuterów śnieżnych,
ubranie potrzebne w czasie atrakcji uwzględnionych w programie: kombinezony termiczne, buty, rękawice, kaski / czapki,
paliwo do skuterów w czasie realizacji atrakcji uwzględnionych w programie,
ubezpieczenie,
transfery: lotnisko – hotel, hotel – lotnisko.

Cena nie obejmuje:
transportu lotniczego (cena biletu lotniczego na trasie Warszawa – Rovaniemi – Warszawa, to na dzień 30/12/2010 koszt w wysokości 970 zł),
dodatkowych atrakcji nie ujętych w programie.

 

RAMOWY PROGRAM IMPREZY OPCJA 2: 4650zł

DZIEŃ 1        4.02
Wylot z Polski do Rovaniemi około godziny 14:00. Lądowanie przewidziane jest na godzinę 22:00.
Transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja.

DZIEŃ 2        5.02
Tego dnia odkryjemy prawdziwe oblicze Laponii. Po śniadaniu w hotelu udamy się na całodniową wyprawę skuterami śnieżnymi. Przemierzając zamarznięte rzeki i zasypane śniegiem lasy, poznamy techniki prowadzenia skuterów śnieżnych. Niezapomniany widok na dolinę zlodowaciałej rzeki, podziwiany ze szczytów gór z pewnością na długo zagości w naszej pamięci. Podczas wyprawy zatrzymamy się na farmie reniferów, gdzie spotkamy się z hodowcą, który zapozna nas z tymi niezwykłymi stworzeniami oraz przygotuje do wzięcia udziału w przejażdżce zaprzęgiem reniferów.
Następnie przekroczymy granicę Koła Podbiegunowego, by w końcu dotrzeć do celu wyprawy, jakim jest Wioska Świętego Mikołaja. Na miejscu, oprócz spotkania ze Świętym Mikołajem, czekać na nas będą liczne atrakcje, sklepy z pamiątkami oraz obiad w lokalnej restauracji.
Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.


DZIEŃ 3        6.02
Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu proponujemy przedpołudniową przejażdżkę skuterami śnieżnymi. Kolejny dzień spędzony na doświadczaniu surowej i pięknej przyrody Laponii.
W godzinach popołudniowych wyprawa skuterami śnieżnymi w poszukiwaniu zorzy polarnej. Ponownie przemierzać będziemy ośnieżone lasy i zamarznięte jeziora. Przy odrobinie szczęścia towarzyszyć nam będzie księżyc i gwiazdy na jasnym niebie, a może nawet Aurora Borealis – zorza polarna wskaże nam drogę.
Podczas wyprawy gwarantujemy postój, podczas którego zapraszamy na przekąski i ciepłe napoje przy ognisku. Czas umili przewodnik, który przybliży nam historię Laponii oraz opowie o niezwykłym zjawisku zorzy polarnej.

 
DZIEŃ 4        7.02
Wczesne śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie, transfer na lotnisko. Wylot do Polski w godzinach porannych.
PROPOZYCJE WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH:

1.WYCIECZKA SKUTERAMI ŚNIEŻNYMI NA FARMĘ HUSKY POŁĄCZONA Z KTÓRKĄ PRZEJAŻDŻKĄ PSIMI ZAPRZĘGAMI (200 EUR/OS.)
Skuterami śnieżnymi docieramy do farmy Husky, gdzie czekają już na nas sanie z psami gotowymi do godzinnej przejażdżki, po której przy ognisku i kubku ciepłego napoju możemy cieszyć się towarzystwem psów Husky.
2.WYCIECZKA SKUTERAMI ŚNIEŻNYMI W OKOLICE WILDERNESS LAKE (250 EUR/OS)
Jest to jedna z najciekawszych wycieczek fakultatywnych, gdyż stanowi nie lada wyzwanie. Ta sześciogodzinna wyprawa prowadzi nad jedno z najwspanialszych fińskich jezior Wilderness Lake. Po dotarciu na miejsce można spróbować swoich sił w łowieniu ryb z przerębli. Pobyt nad jeziorem zakończony jest obiadem przy ognisku w stylu lapońskim.

 

 

3.150

Dodatkowe Atrakcje:


imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie