Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się
Skutery śnieżne wyprawa Rumunia
Termin: 2011.02.19 - 2011.02.20
Kraj: Rumunia
Kategoria: quady, samochody terenowe
Cena: 3500,00 PLN
wynajem quadówwynajem quadówwynajem quadów

Dlaczego Rumunia ?
Rumunia  kraj dla nas jeszcze trochę egzotyczny ale też w miarę blisko położony, przepiękne góry przez połowę roku przyciągające turystów Europy począwszy od turystyki rowerowej, poprzez enduro, quady, auta terenowe, no i zimą jedynie skutery śnieżne. Mili ludzie, zaprzyjaźnione hotele i pół roku zaśnieżone góry, sprawiają że tak chętnie wracamy w tamte rejony, aby odbyć kolejną wyprawę.
Patrząc już na zadowolonych klientów można śmiało powiedzieć że następna wyprawa będzie kolejną Twoją i naszą przygodą życia.

Cena: 3500 zł (przy grupach rabaty)

Cena zawiera:
- wynajem i transport skuterów,
- paliwo do skutera,
- opieka instruktorska, pilot,
- przygotowanie i prowadzenie wyprawy,
- zapewnienie miejsca w hotelu - jak na warunki górskie bardzo wysoki standard.
- wyżywienie

Trasa

Dzień pierwszy: Wyjazd z Warszawy o 7.00, wieczorem przyjazd na miejsce i zakwaterowanie w hotelu położonym na wysokości 1650m. npm. Dojazd na miejsce tylko skuterem śnieżnym.

Dzień drugi: około 9.00 zapoznanie się ze sprzętem, szkolenie w terenie w zakresie jazdy skuterem śnieżnym, pokonywanie trawersów, ostrych zjazdów i podjazdów, jazda po lesie. Po krótkim przeszkoleniu wyjazd w góry. Przejazdy bardzo widokowymi trasami. Stopień trudności od jazdy turystycznej do mocnej ekstremy (na życzenie). Wieczorem zakończenie jazdy obiadokolacją, nalewką rumuńską i nocleg w hotelu. Dla mniej zmęczonych i pragnących dodatkowych wrażeń dodatkowa półtora godzinna jazda nocna.

Dzień trzeci: około godziny 10.00 czasu rumuńskiego wyjazd w góry, doskonalenie jazdy w wysokich Karpatach. Znajdzie się czas na odpoczynek połączony z grillem lub ogniskiem w terenie. Wieczorem powrót do hotelu.

Dzień czwarty: program jw.

Dzień piąty: około godz. 8.00 czasu rumuńskiego wyjazd do Polski.

Wyposażenie wymagane od uczestnika:
- ubranie typu narciarskie,
- rękawice - nawet 2 pary,
- gogle,
- buty nieprzemakalne - nawet 2 pary,
- kominiarka
- zbroje (według uznania),
- kask - do uzgodnienia.

Klienci korzystający z własnego środka transportu wyjeżdżają też dzień wcześniej po zakończonej jeździe. W czasie trwania wyprawy pokonujemy dystans około 250km. i przebywamy na skuterach około 6-7 godz.dziennie.
W przypadku bardzo złej pogody w górach w jednym z wymienionych dni, istnieje możliwość przedłużenia pobytu bez dodatkowych opłat za wynajęty sprzęt.


Dla zapewnienia dobrej opieki instruktorskiej na wyprawa skuterami śnieżnymi  maksymalna ilość uczestników 30 osób !!!

Dodatkowe Atrakcje:


imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie