Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się
Wyprawa Szwecja 7 dni
Kraj: Szwecja
Kategoria: quady, samochody terenowe, skutery sniezne, narty
Cena: 2295 Euro/os.
wynajem quadówwynajem quadówwynajem quadówwynajem quadówwynajem quadów

Ekscytująca wyprawa skuterami śnieżnymi w Laponii. Uczestnicy mogą zasmakować sportów motorowych i życia skandynawskiego. Każdego dnia czeka inna trasa i nowe wyzwania.
Śnieg, niewiarygodna przestrzeń i szalona zabawa na skuterach śnieżnych.

 

Program wyprawy:

I dzień – Przylot do Szwecji. Na lotnisku spotkanie z naszym instruktorem i omówienie zasad bezpiecznego poruszania się skuterami. Każdy uczestnik otrzymuje ciepłą odzież
Po przeszkoleniu wsiadamy na skutery i udajemy się do hotelu (ok 45 minut). Po dotarciu na miejsce zakwaterowanie i kolacja.

II dzień – Po śniadaniu udajemy się na Snow Safari. Poruszamy się przez lasy, zamarznięte jeziora i bagna podziwiając piękne krajobrazy Laponii. W trakcie wyprawy przerwa na obiad. Powrót do hotelu późnym popołudniem. Odpoczynek w saunie i jacuzzi. Po kolacji czas wolny.

III dzień – Po śniadaniu wyprawa skuterami śnieżnymi z dodatkowymi atrakcjami: łowieniem ryb podlodowym oraz nauką  rozpalania ognia w trudnych warunkach. Po powrocie do hotelu kolacji i czas wolny. Możliwość korzystania z sauny i jacuzzi.

IV dzień – Po wczesnym śniadaniu wyruszamy na wyprawę skuterami śnieżnymi w góry Lapland. Obiad w przerwie wyprawy. Późnym popołudniem przyjeżdżamy do Saxnas, gdzie jesteśmy zakwaterowani w hotelu. Po kolacji odpoczynek w saunie lub na basenie.

V dzień – Po śniadaniu jazda skuterami w rejonie Saxnas. Obiad w plenerze. Powrót w godzinach późno wieczornych. Po kolacji impreza na basenie.

VI dzień – Po śniadaniu wyjazd na skuterach w kierunku miejscowości Wilhelmina. Po przyjeździe do hotelu transfer busem do Krontjarn, gdzie czekają atrakcje w postaci sauny, kolacji w teepee.
 
VII dzień –  Po śniadaniu zakończenie wyprawy. Transfer na lotnisko. Podroż do Polski.

 

Cena całkowita:

* 2340 euro /os.
Wyprawa 4 dni na skuterach śnieżnych i 1 dzień jazdy na lodzie samochodem, quadem.

* 2295 euro /os.

Cena zawiera:
- noclegi
- pełnie wyżywienie
- wyprawy skuterami śnieżnymi (1 osoba/1skuter)
- paliwo do skuterów
- ciepłą odzież ochronną
- opiekę instruktora- przewodnika
- korzystanie z sauny, jacuzzi
- fotorelację z wyprawy


Cena nie zawiera:
- ubezpieczenia KL i NNW (możliwość wykupienia na życzenie)
- biletów lotniczych (ok 1200 zł Warszawa- Sztokholm- Wilhelmina – Sztokholm – Warszawa)

Dodatkowe Atrakcje:

Główną atrakcją Szwecji są tysiące kilometrów śnieżnych autostrad.

Dla miłośników mocnych wrażeń proponujemy jazdę samochodem osobowym lub quadem po zamarzniętym jeziorze! Adrenalina gwarantowana!

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie